Левски премести контролата с Етър
Левски премести контролата с Етър в Правец и ще играе срещу великотърновци във вторник, 23 юни, от 18:30 часа. Решението за промяната на часа е взето заради очакваните високи температури.
Това ще бъде втората проверка за сините през подготовката. До момента Левски изигра една контрола и победи третодивизионния Академик Свищов с 4:0.
Очаква се срещата с Етър да даде допълнителна яснота за формата на отбора преди официалните мачове, като треньорският щаб наблюдава внимателно физическото състояние на играчите заради горещото време.
Прочети оригиналната новина